top of page

SSS

​Avokadoyu tam ne zaman yemeliyim?

Avokadolarınız yemek için eliniz ile üzerine bastığınızda azıcık içeriye ezilecek kıvamda olması gerekir. Eğer bir an önce olgunlaşmasını istereniz onları bir iki olgun elmanın yanına buzdolabının dışında saklayın. Eğer geç olgunlaşmasını isterseniz ise 1 hafta süresince gazete veya kağıda sarılı olarak buzdolabının altında muhafaza edebilirsiniz.

 

8 lik bir poşeti açtığınızda en olgun olan 2 tanesini belirleyin ve elmaların yanına koyun diğer 2 sini buzdolabına 4 tanesini ise buzdolabın sebze kısmına sarılı olarak koyun. Elmaların arasına koyduğunuz 2 adeti tüketirken dolaptakileri sıraylar dışarıya elmanın yanına koyabilirsiniz, böylelikle her daim yemeye hazır bir avokadonuz olur :)

Neden avokadoları kargolandığı gün yiyemiyoruz?

Aslına bu mümkün ama yumuşayan avokadolar patlamaya ve delinmeye yatkın oluyorlar, bu sebeple taşınırken siz sağlam gelmesi için onların yumuşama dönemlerini sizin evinizde geçirmesini istiyoruz. (Avokadoyu tam ne zaman yemeliyim? kısmında anlatıldığı şekilde buzdolabının dışında elma ile saklandığında olgunlaşma süresi kısarlır) 

Sipariş vermek istiyorum.

Siparişlerinizi satıl al bölümünde yapabilirsiniz. Dilerseniz bizi telefon ile arayarak ve email atarak da sipariş verebilirsiniz.

email: info@avokadoagaci.com

 

Ödeme ve Nakliye

 

Siparişinizin 150 TL ve üzeri olması durumda nakliye bedeli bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.  

 

bottom of page